11 Haziran 2013 Salı

AMWAY ÜYELİĞİ İÇİN KISA BİLGİ..

 AMWAY NEDİR?

Doğrudan Satış dünya çapında 100 milyar A.B.D. $ tutarında bir sektördür. Amway dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biridir ve bütün yerkürede bölgesel ve ulusal doğrudan satış derneklerinin önemli ve aktif bir üyesidir.     Amway bütün dünyada milyonlarca insana arzularını gerçekleştirme fırsatı verdi. Kurulduğu 1959 yılından bugüne kadar Amway 22 milyar A.B.D. $ prim ödedi. Amway dünya çapında 80 ülke ve bölgede, 3 milyonu aşkın SG aracılığı ile 6.4 milyar dolar (2005 mali yılı) ciro gerçekleştirdi. Amway Avrupa’da 26 ülkede faaliyettedir.Amway’in ilk ürünü L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici, konsantre biyolojik olarak çözünebilen bir temizleyici ve diğer konsantre Amway ürünlerinin öncüsü olmuştur. NUTRIWAY™ markası ilk pazarlanan multivitamin/multimineral beslenme destek ürünleri arasındadır.
Şirket Sorumluluğunu Ciddiye Alan Bir Şirket!


Amway ve UNICEF

Amway’in hedefi bütün dünyada çocuklara yardım etmektir. Bu nedenle 26 Avrupa Amway bağlı kuruluşu 2001 yılından bu yana Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu UNICEF’i desteklemektedir.

Amway Fırsatının Avantajları


 1. İyi düzenlenmiş iş planı
 2. İşinizin nasıl gelişeceğini siz kontrol edersiniz
 3. Esneklik – ya ek bir gelir veya tam zamanlı bir iş sahibi olun
 4. Üstün kalite ürünler
 5. % 100 tatmin garantisi
 6. Düşük maliyet, düşük başlangıç riski
 7. Stok tutma mecburiyeti yoktur
 8. Asgari ürün satın alma mecburiyeti yoktur
 9. İşleyen Bir Plan
Amway Satış ve Pazarlama Planı, Müşterilere ürün ve hizmetlerin doğrudan satışı ile işinizi büyütmek amacıyla yeni SG’lerin sponsorluğunu yapmak arasında bir denge kurulmasına dayanmaktadır.

Dükkanların ve mağazaların nasıl para kazandığını herkes bilir : Ürünleri toptan fiyatına satın alır ve daha yüksek bir fiyata satarlar. Bu fiyat farkı, veya kar marjı onların kazancıdır. Bizim ürünlerimizde de durum farklı değildir. Perakende sattığınız her ürün üzerinden kar marjı kadar kazanç sağlarsınız. Fakat Amway’de kazanç bununla sınırlı değildir.


Serbest Girişimciler üç şekilde gelir elde edebilirler:

1. Perakende satışlardan kar : Pek çok Amway ürünü için SG’nin ödediği fiyat, ürünü önerilen perakende satış fiyatından sattığı takdirde ona % 30 civarında bir kar marjı sağlar. Elbette her perakendeci gibi, eğer isterseniz ürünü istediğiniz kar marjı ile satmakta özgürsünüz.


2. Kişisel Puanlardan Performans Primi: Amway SG’leri müşterilere yapılan satış hacmine dayanan primlerle ödüllendirir.

3. Grup Puanlarından Performans Primi: SG’ler, kendilerinin AMWAY’e tanıştırdığı veya sponsor ettiği diğer SG’lerin yaptığı satış hacmine dayanan ek primlerle de ödüllendirilebilirler. Bu ek primlerin ödenmesi gruplara veya ‘alt sıra gruplarına’ ödenen primleri etkilemez.

Not: Bir SG’nin işi büyüdükçe ek primler ve teşvik ödülleri verilebilir
İşinizi Dengede Tutun

Parasal ödüller Amway iş fırsatı ile sunulan avantajların yalnız bir bölümüdür. Bir SG daha başarılı oldukça daha yüksek başarı düzeylerinde ödüllendirilir. Bunlar arasında harikulade uluslararası yerlerde motivasyon amaçlı iş etkinlikleri ve seminerler de vardır. Plan bir kişiyi sadece başkalarını kaydettiği için ödüllendirmez – başarılı bir Amway işi ürün satışı ile aynı şeyi yapacak diğer insanlara sponsorluk yapmak arasında bir denge kurularak gerçekleştirilebilir.


Nasıl Amway Serbest Girişimcisi olabilirsiniz?

Amway işine başlamak basittir. 

Yapmanız gereken şeyler şundan ibarettir:

1.Halen faal olan bir SG’den size sponsor olmasını istemek. Eğer tanıdığınız bir SG yoksa lütfen bu bağlantıyı takip ederek sizinle ilgili irtibat bilgilerini bırakın.

2.Sponsorunuzla birlikte Amway İş Politikalarına uymayı taahhüt ettiğiniz sözleşmeyi doldurun ve imzalayın.


3.İçinde işinize başlamak için ihtiyacınız olacak işin kurulması ve Amway ürünlerinin satılması konusundaki tüm bilgileri içeren bir Başlangıç Seti satın alın.


Yolun her adımında bizimle irtibattasınız ve destekleniyorsunuz


Bizim için temel bir öncelik Amway işlerini geliştirirken bütün SG’lere destek sağlamaktır. İşinizi geliştirirken bunun her aşamasında size yardım edecek çok çeşitli eğitim ve iş kurma materyalleri sunuyoruz. Bunlar Amway İşinizi başlatacak Başlangıç Setinden başlayarak tüm ana ürün gruplarımızı içeren kapsamlı ve yaygın eğitime kadar uzanmaktadır. 

İlk sponsorunuz da size eğitim ve destek vermek zorundadır.
Yani bağımsız olacaksınız – fakat asla yalnız kalmayacaksınız!

Seçim Esnekliği


Eğer bu işin size göre olmadığına karar verirseniz 90 gün içinde herhangi bir nedenle Amway Başlangıç Setini iade edebilir ve tüm bedelini geri alabilirsiniz. SG olmak için veya SG olarak kalmak için zorunlu veya minimum ürün satın alma zorunluluğu yoktur. Satılabilecek durumdaki tüm ürünler bütün bedeli geri alınmak üzere iade edilebilir.

2 yorum:

 1. Ürün Siparişi ve Üyelik için bana ulaşın.

  Bilge ERDENER

  http://www.amway.com.tr/user/bilgerdener

  bilgerdener@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. merhaba.bende anway ürünleriniyle yeni tanıştım.sadece ürünleri kullanmak için ve geliş fiyatına alabilmek için kayıt oldum ancak iş planını sevdim.kısa sürede %6 seviyesine geldim.sponsorum takımım çok aktif.bizimle bir takım olmak isterseniz asg numaram 880728. mail adresim karagulum32@hotmail.com

  YanıtlaSil